Warsztaty ceramiczne

Glina relaksuje, pozwala przelać myśli na rzeczy, którymi codziennie się otaczasz! Wchodzi w naszą codzienność i ma szeroki wachlarz działań twórczych - od kubka na poranną kawę, przez lampy, rzeźbę czy kafle do Twojej kuchni.

Wprowadzimy Was w nasz świat ceramiczny, pokażemy proces tworzenia od początku, nie musisz mieć ani doświadczenia ani tzw. zdolności plastycznych, aby zacząć z nami swoją ceramiczną przygodę ;)

Zabrałyśmy do naszego ceramicznego świata ponad 1000 osób z całej Polski, chcesz wejść do niego z nami? 

IMG-1014-jpg.JPG

Spędziliśmy tutaj super chwile dzięki mojej narzeczonej, która wykupiła dla nas kurs ceramiczny. Nina wytłumaczyła nam wszystko dokładnie, miała wszystko pod swoim czujnym instruktorskim okiem. Profesjonalne podejście do kursanta, przyjemna atmosfera i pyszna herbata na dzień dobry.
Dziękujemy bardzo!
PS (naczynia wyszły super, a był to nasz pierwszy raz :) )

 

Arek 

Wspaniałe miejsce, warsztaty były cudowne, na pewno jeszcze wrócę. Długo zastanawiałam się czy warto wydać kilkaset złotych na lepienie czegoś, co pewnie w moim wykonaniu nie wyjdzie.  Zdecydowanie warto! i chyba nawet lepienie wyszło nie najgorzej ;)
Nina - właścicielka, dziewczyna z duszą, którą widać w powstałej przepięknej ceramice. Polecam!

Daria

Super atmosfera, cierpliwie i sympatycznie przekazana wiedza i umiejętności oraz jakość, którą widać we wszystkim, co w pracowni jest i co z niej wychodzi!
Byliśmy na warsztatach dla par (w ramach prezentów nie materialnych, a spędzania razem fajnie czasu) i na te kilka godzin przenieśliśmy się w nieco inny świat.
Glina uspokaja, a flook jest dobrym miejscem na sprawdzenie tego - polecam! :)

Kasia

Cudowne doświadczenie :) nie tylko pod względem zdobytej wiedzy ale i po prostu przyjemnie spędzonego czasu. Widać że Nina kocha co robi o całą sobą zaraza tym innych. Cierpliwa, dowcipna i otwarta :) polecam każdemu kto chciałby spróbować czegoś nowego :) niekoniecznie z umiejętnościami manualnymi - poradzi sobie każdy - Nina jest super pomocna i dodaje pewności siebie.
Byłam z mamą i to było bardzo cenny czas dla nas obu. Dziękujemy z całego serca :*

Marta

Prowadzące