IMG_1048_jpg.JPG

Przez żołądek do… ceramiki.

Historia Niny potwierdza, że chcieć to móc. Założycielka pracowni Flook Studio spędziła wiele lat w świecie gastronomii, gdzie przeszła przez niemal wszystkie stanowiska. Zmęczona intensywnym życiem trafiła na pierwsze zajęcia ceramiki i przepadła! Ceramika okazała się być miłością od pierwszego dotknięcia gliny. Wieloletnie doświadczenie w gastronomii pokierowało Ninę w kierunku ceramiki użytkowej. Spod jej rąk wychodzą naczynia, które są tłem do dań i uzupełnieniem kulinarnych konceptów – nie na odwrót. W swoich pracach zwraca uwagę na detale – kolory, formę, przeznaczenie, a nawet wagę naczyń.
Nina w swojej pracy stawia na autentyczność. Otwarcie mówi o procesie i nie zawsze łatwej relacji z gliną. To sprawia, że uczestnicy jej warsztatów czują się swobodnie i z dużym luzem stawiają pierwsze kroki w świecie ceramiki.

Nina

IMG_7330_jpg.JPG

Agata

Ceramika użytkowa

Tworzymy ceramikę, która wypalana jest na wysoką temperaturę, dzięki czemu nasze naczynia są trwalsze i mogą być myte w zmywarkach. 

IMG_1418.JPG
IMG_9023.JPG

Misja

Ceramika to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Uwielbiamy wprowadzać Was do jej świata, zdradzać tajniki pracy z gliną i patrzeć na uśmiechy kiedy odbieracie swoje pierwsze ceramiczne projekty.

Rzemieślnicze życie

Chcemy abyście uwierzyli, że możecie tworzyć swoją rzemieślniczą historię tak jak my! Bez dużego doświadczenia, możecie rzucić wszystko, żyć z pracy swoich rąk, szukać, tworzyć i kochać swoją prace!

IMG_1044_jpg_edited_edited.jpg